درباره ما بدانید

فروشگاه اطلاع گستر در سال 1375 با همکاری یک تیم متخصص پس از دریافت مجوز های لازم از اتحادیه ماشین های اداری تهران، تاسیس شد و فعالیت خود را در زمینه ی کامپیوتر آغاز نمود. در آن زمان، هنوز لپ تاپ ها وارد بازار نشده بودند و pc یا کامپیوتر های خانگی تازه پا به عرصه گذاشته بودند.

کامپیوترهای 486 دکس تو که شاید جزو اولین مانیتور ها بودند و پس از آن پنتیوم های مختلف 60، 90، 100، 120، 133 گسترش پیدا کردند. رفته رفته مانیتور های مونو کروم جای خود را به مانیتور های رنگی 14 اینچ و 15 اینچ و مانیتور های گلد استار دادند.

پس از آن، مانیتور های ال جی و سپس مانیتور های سامسونگ وارد بازار شدند که در آن زمان، ما در اطلاع گستر نمایندگی سامسونگ و سام سرویس را دریافت کرده و حتی چیزی حدود 10 سال جزو برترین نمایندگی های سامسونگ در کل کشور بودیم. در این مدت زمان، با افزایش فروش و بازار خوب مانیتور ها، به مرور با همکاران بیشتری در مراکز خرید تهران و شهرستان ها آشنا شدیم و جذب همکاران بیشتر نیز باعث تسریع در پیشرفت و اعتبار نام مجموعه ی ما شد که در واقع نقطه عطفی برای فعالیت های بعدی ما به شمار می رفت.

پس از آن، به مرور زمان به طور کلی پی سی ها یا کامپیوتر های خانگی از دور خارج شده و لپ تاپ ها جایگزین آن ها شدند. ابتدا لپ تاپ ها تنها به صورت آکبند خرید و فروش می شدند اما رفته رفته به دلایل مختلفی همچون تغییر، تنوع و افزایش قیمت ها، معمولا مشتریان دیگر توان خرید لپ تاپ نو را نداشته و در نتیجه در اطلاع گستر بر آن شدیم تا چرخه را به سمت فروش لپ تاپ دست دوم بچرخانیم و به این طریق نیاز های مشتریان خود را در عصر تکنولوژی برطرف نماییم.

ابتدا لپ تاپ های دست دوم را از دبی وارد کشور می کردیم اما پس از گذشت مدتی متوجه شدیم که این واردات برای مشتری ها مقرون به صرفه نخواهد بود و بنابراین تصمیم گرفتیم تا مجموعه ای از نیرو های توانمند در زمینه ی لپ تاپ که در حیطه ی کاری خود متخصص هستند را جمع آوری کرده و با هماهنگی و هم فکری آن ها، کانال اطلاع گستر 1 را افتتاح نموده و کار لپ تاپ دست دوم را به صورت حرفه ای آغاز نمودیم.

بنابراین امروز تیم ما در اطلاع گستر با سابقه ی 23 سال فعالیت در زمینه ی تکنولوژی های نوین و انواع کامپیوتر ها و البته سابقه ی 10 سال فعالیت تخصصی در زمینه ی لپ تاپ استوک تلاش می کند تا به صورت دقیق لپ تاپ ها را به لحاظ فنی تست نموده و در نهایت لپ تاپ ها را با کم ترین نقطه ضعف و بهترین کارایی در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

همچنین تیم ما، با در نظر گرفتن نیاز های مشتریان و البته اوضاع اقتصادی حاکم بر جامعه امروز، امکان خرید لپ تاپ کارکرده با شرایط اقساطی را نیز برای مشتریان خود فراهم نموده است تا مشتریان با هر توان مالی بتوانند خرید خوبی را تجربه نمایند.

امروزه در فروشگاه اینترنتی اطلاع گستر که با تلاش تیم فنی و کارشناسان فروش مدیریت می شود، شما می توانید انواع برند های معتبر لپ تاپ، کامپیوتر و سایر قطعات جانبی را به صورت آنلاین سفارش داده و در کمتر از 72 ساعت درب منزل به راحتی تحویل بگیرید.